Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Sipariş Orjinal ve En uygun fiyatlı Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürününü sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Nedir? Nasıl Kullanılır? Bitkisel İçeriği Kullananlar

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi

Erica göz çevresi bakım kremi hassas göz çevresi için özel olarak geliştirilmiştir. Botoks etkisi ile göz çevresinin sıkılaşmasına, koyu halkalarınızın ve kırışıklıklarınızın giderilmesine yardımcı olur. İçerdiği bitki özleri, hücreler arası sıvının dolaşımına katılamsına yardımcı olur ve göz gözaltı torbalarının giderilmesine yardımcı olur. Erica Göz Altı Bakım Kremi çok hassas olan göz çevresi için oftalmolojik olarak onaylanmış ve kontakt lens kullananlar için de uygun bir bakım formülü ile zenginleştirilmiştir.Güneş ışığından koruyunuz.Tüm cilt tipleri için uygundur.

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Kaç ML ?

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi 50 ML’dir.

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Üretici Firma Adı

Erica Kozmetik

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Ürün Barkod Numarası

8699067980060

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Erica Göz Çevresi Bakım Kremi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Sİpariş Ver

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi İçeriği

Deionized Water, Ceetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Spearmint Oil, Orange Oil, Daisy Oil, Cabbage Oil, Perfume, Formula

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Nerede kullanılır ?

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Kullanımı

Cilt temizlendikten sonra günde 2 defa dışarıdan içeri doğru hafif dairesel hareketler ile lokal olarak sürülmelidir. Dermatolojik testlerden geçmiştir.

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Muhafaza ve Uyarı
 • Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Zararları

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Ürünü Açıklaması

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi

Erica Göz Kremi Sipariş

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Sipariş

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Online Kredi Kartı ile Ödeme

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Kapıda Nakit Ödeme

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Kapıda Kredi Ödeme

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Havale ile Ödeme

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Western Union ile Ödeme

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Çankırı, Uşak, Kırklareli, Kırşehir, Muğla ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), İtalya, İrlanda, İzlanda, İspanya, Norveç gibi ve Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Güney Kore, Tacikistan, Katar, Myanmar, Norveç gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Fiyatı, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Kapıda Ödemeli, En uygun Erica Göz Çevresi Bakım Kremi, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi detayları, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi kullanımı, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi uyarılar, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü kullanımı, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi yorumları, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ekşi, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi nedir, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi açıklamaları, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü faydaları, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi yorum, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü satışı, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi faydası, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi etkileri, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü satan yerler, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi satılır, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi açıklamalı detayları, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi nerde, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü nerede satılır, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü satış yerleri, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi nerden alabilirim, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi yararlı mı, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi zararlı mı, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi satan, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi faydaları, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü satan, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ne kadar, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü faydaları ve kullanımı, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi satış yerleri, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi satılan, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi satan yerler, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü nereden alınır, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü nerden alabilirim, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi fiyatları, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü nasıl kullanılır, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü nerde, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü faydaları neler, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi nerelerde satılıyor, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi neye yarar, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü yorum, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü faydası, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi nerede satılır, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü satılan yerler, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü nerelerde satılıyor, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi yurtdışı sipariş, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi nereden alınır, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi nasıl kullanılır, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi yararları, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi satılan yerler, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi hakkında açıklama, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi hakkındaki yorumlar, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi satışı, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü hakkında, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü etkileri, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ne işe yarar, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi zararları, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi nereden alabilirim, Erica Göz Çevresi Bakım Kremi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını https://www.vucutvebakim.com/erica-goz-cevresi-bakim-kremi/ online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
Erica Göz Çevresi Bakım Kremi Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde İade Garantisi

Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03
09:00-18:00

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları
 1. İmge Sonay dedi ki:

  Göz bakım kremi arıyorum ericayı gördüm bu sitede güvenilir bir site daha önce alışveriş yaptım gayet iyi ilgileniyorlar

 2. Şennur Oktay dedi ki:

  Gözlerim çok yorgun görünüyor ve göz altı torbalarım var biraz toparlanması lazım ericanın göz kremini deneyeceğim burdan sipariş verdim inşallah memnun kalırım

 3. Bircan Çakmak dedi ki:

  Erica göz kremi içeriği ile oldukça faydalı bir krem göz için ve paraben, sls içermiyor ben bunu tercih ediyorum

 4. Çağlayan Haseki dedi ki:

  Merhaba ben Urfadan alıcam ama çabuk gelir mi sorunsuz bir şekilde denemek istiyorum erica göz bakım kremi

  • vucutvebakim dedi ki:

   Merhaba efendim elbette Türkiye’nin her bölgesine gönderim yapılabilmektedir.Siparişiniz aynı gün kargoya verilmekte olup 3 iş günü içerisinde sizlere ulaşabilmektedir.

 5. Elçin Şangöz dedi ki:

  Ericanın ürünlerini daha önce kadınlar soruyor da bulmuştum kullananlar memnun gözüküyor alsam mı karar veremedim alcam ya

 6. Ömür Cantık dedi ki:

  Erica göz çevresi bakım kremi baya araştırdım içeriğini sadece burada buldum sevindim almak istiyordum iyi oldu

 7. Lale Onak dedi ki:

  Benim gözlerim yorgunluktan şişiyor da faydalı olur mu acaba göz şişliklerine ve morluklarına

  • vucutvebakim dedi ki:

   İçeriğindeki doğal özler sayesinde yardımcı olabilmektedir

 8. Sevgican Bolulu dedi ki:

  Erica göz kremi aldım kullanmaya başladım gayet hızlı geldi bi sorun yaşamadım tavsiye ederim

 9. Cennet Kızılay dedi ki:

  Erica göz kremi içindekilere baktım bir tek burada buldum göz altı morlukarına iyi gelen maddeler var onun için alıcam

 10. Müzeyyen Kaleli dedi ki:

  Erica daha önce kullandım ve memnun kaldım. Bence doğal bir krem ve fiyatı da uygun göz için her krem kullanılmaz ama ericayı sevdim