Kişisel Bakım Kozmetik Bakım Ürünleri > Medikil Peloid Yüz Terapisi > Medikil Peloid Yüz Terapisi Nedir ? İçeriği Nasıl Kullanılır ? Kullananlar Yorumlar

Medikil Peloid Yüz Terapisi Nedir ? İçeriği Nasıl Kullanılır ? Kullananlar Yorumlar

Medikil Peloid Yüz Terapisi

Medikil Peloid Yüz Terapisi Kaç ADET ?

Medikil Peloid Yüz Terapisi 2 farklı ürün bulunmaktadır.
Medikil Peloid Yüz Terapisi Papatya ve Ceviz Özlü
Medikil Peloid Yüz Terapisi Gül ve Buğday Özlü

Medikil Peloid Yüz Terapisi Üretici Firma Adı

Ünye Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Medikil Peloid Yüz Terapisi Üretici Firma İşletme Kayıt Numarası

TR-52-K-011058

Medikil Peloid Yüz Terapisi Ürün Onay Numarası

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın 19.12.2012 tarihli Tıbbi Değerlendirme Kurulu Raporuna göre Toprak grubu Peloidtir.
T.C. Sağlık Bakanlığı’nın 21.05.2013 Tarihli ve 52.PT.01 sayılı izni ile üretilmiştir.
T.C. Ordu Valiliği’nin 25.10.2018 tarihli ve 52.PT.04 Sayılı izni ile üretilmiştir.

Medikil Peloid Yüz Terapisi Ürün Barkod Numarası

Medikil Peloid Yüz Terapisi Papatya ve Ceviz Özlü Ürün Barkod Numarası : 8680659330134
Medikil Peloid Yüz Terapisi Gül ve Buğday Özlü Ürün Barkod Numarası : 8680659330127

Medikil Peloid Yüz Terapisi Yorumları

Peloid Yüz Terapisi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Peloid Yüz Terapisi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Medikil Peloid Yüz Terapisi İçeriği

Medikil Peloid Yüz Terapisi Papatya ve Ceviz Özlü İçindekiler ;
Zengin Montmorillonit Mineralli Kalsiyum Bentonit Kili, Aqua, Papatya Yağı, Ceviz Yağı

Medikil Peloid Yüz Terapisi Gül ve Buğday Özlü İçindekiler ;
Zengin Montmorillonit Mineralli Kalsiyum Bentonit Kili, Aqua, Gül Yağı, Buğday Yağı

PARABEN ve SLS İçermez.

Medikil Peloid Yüz Terapisi Nasıl Kullanılır ?

Yüzünüzü temizledikten sonra maskeyi ince bir tabaka olarak uygulayınız.Yaklaşık 12-15 Dakika kadar maskenin kurumasını bekleyin. Bu esnada cildiniz gerginleşecektir.Terapi süresi tamamlandığında maskeyi su ile cildinizi ovarak durulayın.İyi sonuç için aralıklı günlerde haftada 2-3 kez veya doktorunuzun önerdiği şekilde bu terapiyi uygulayabilirsiniz.

Medikil Sipariş

Peloid Yüz Terapisi Muhafaza ve Uyarı
 • UYARI : Cildinize kan dolaşımının artmasından dolayı pembeleşme ve kaşıntı oluşabilir, kısa bir süre içerisinde kaybolacaktır. Bu durum alerji belirtisi değildir. Kuru ciltli iseniz maskeyi uyguladıktan sonra nemlendirici kullanılması tavsiye edilir. İlaç Değildir. Gözle temas halinde su ile durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.Doktorunuz tarafından önerilmedikçe çocuklarda kullanılmaz.
 • Peloid Yüz Terapisi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Peloid Yüz Terapisi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Peloid Yüz Terapisi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Peloid Yüz Terapisi ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında ve 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Peloid Yüz Terapisi Yan Etkileri

Peloid Yüz Terapisi içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Peloid Yüz Terapisi Ürünü Açıklaması

Medikil Peloid Yüz Terapisi
Medikil Yüz Terapisi
 

Sipariş Ver

 

Medikil Peloid Yüz Terapisi Siparişi

Peloid Yüz Terapisi Online Kredi Kartı ile Ödeme

Peloid Yüz Terapisi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Medikil Peloid Yüz Terapisi Kapıda Nakit Ödeme

Peloid Yüz Terapisi Kapıda Kredi Ödeme

Peloid Yüz Terapisi Havale ile Ödeme

Medikil Peloid Yüz Terapisi Western Union ile Ödeme

Peloid Yüz Terapisi siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Bingöl, Bolu, Denizli, Van, Çorum ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Peloid Yüz Terapisi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Sırbistan, Makedonya, Polonya, Slovenya, Portekiz gibi ve Peloid Yüz Terapisi Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Malezya, Bangladeş, Irak, Tacikistan, Portekiz gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Peloid Yüz Terapisi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Peloid Yüz Terapisi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Peloid Yüz Terapisi Fiyatı, Peloid Yüz Terapisi Kapıda Ödemeli, indirimli Peloid Yüz Terapisi, Peloid Yüz Terapisi ürünü satılan yerler, Peloid Yüz Terapisi nerde, Peloid Yüz Terapisi ürünü nerde, Peloid Yüz Terapisi nedir, Peloid Yüz Terapisi nereden alabilirim, Peloid Yüz Terapisi satan, Peloid Yüz Terapisi etkileri, Peloid Yüz Terapisi ürünü etkileri, Peloid Yüz Terapisi, Peloid Yüz Terapisi ürünü faydası, Peloid Yüz Terapisi ürünü kullanımı, Peloid Yüz Terapisi yararları, Peloid Yüz Terapisi ürünü satış yerleri, Peloid Yüz Terapisi nereden alınır, Peloid Yüz Terapisi ürünü hakkında, Peloid Yüz Terapisi satılan, Peloid Yüz Terapisi fiyatları, Peloid Yüz Terapisi yorumları, Peloid Yüz Terapisi ürünü nerden alabilirim, Peloid Yüz Terapisi neye yarar, Peloid Yüz Terapisi faydası, Peloid Yüz Terapisi zararlı mı, Peloid Yüz Terapisi zararları, Peloid Yüz Terapisi ne kadar, Peloid Yüz Terapisi hakkındaki yorumlar, Peloid Yüz Terapisi ne işe yarar, Peloid Yüz Terapisi ekşi, Peloid Yüz Terapisi satış yerleri, Peloid Yüz Terapisi nasıl kullanılır, Peloid Yüz Terapisi ürünü nereden alınır, Peloid Yüz Terapisi faydaları, Peloid Yüz Terapisi ürünü yorum, Peloid Yüz Terapisi ürünü nerelerde satılıyor, Peloid Yüz Terapisi satılır, Peloid Yüz Terapisi yurtdışı sipariş, Peloid Yüz Terapisi ürünü satışı, Peloid Yüz Terapisi ürünü nerede satılır, Peloid Yüz Terapisi ürünü faydaları neler, Peloid Yüz Terapisi hakkında açıklama, Peloid Yüz Terapisi ürünü, Peloid Yüz Terapisi nerden alabilirim, Peloid Yüz Terapisi ürünü faydaları ve kullanımı, Peloid Yüz Terapisi açıklamaları, Peloid Yüz Terapisi detayları, Peloid Yüz Terapisi yorum, Peloid Yüz Terapisi ürünü satan, Peloid Yüz Terapisi satan yerler, Peloid Yüz Terapisi uyarılar, Peloid Yüz Terapisi satılan yerler, Peloid Yüz Terapisi nerede satılır, Peloid Yüz Terapisi ürünü nasıl kullanılır, Peloid Yüz Terapisi ürünü satan yerler, Peloid Yüz Terapisi satışı, Peloid Yüz Terapisi açıklamalı detayları, Peloid Yüz Terapisi yararlı mı, Peloid Yüz Terapisi ürünü faydaları, Peloid Yüz Terapisi nerelerde satılıyor, Peloid Yüz Terapisi kullanımı, Peloid Yüz Terapisi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını https://www.vucutvebakim.com/medikil-peloid-yuz-terapisi/ online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Yorum Yaz

Yorumunuz Bize Ulaştı.Teşekkür Ederiz.Onaylandıktan Sonra Yayınlanacaktır.
Yorumunuz Gönderilemedi tekrar deneyiniz.
Medikil Peloid Yüz Terapisi Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde İade Garantisi

Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03
09:00-18:00

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları
 1. Sadet Gözlemeci dedi ki:

  Ben de bir süredir kullanıyorum inanılmaz şekilde ciltteki kiri vakumluyor.

 2. Özlem Albayrak dedi ki:

  Medikilin yüz maskesini istiyorum bende sipariş verdim heyecanla bekliyorum verdiğim paraya değecek:)

 3. Zümra Maybek dedi ki:

  Ben aldım bentonitli yüz maskesi medikilin bu siteden aldım gayet memnunum

 4. Beyhan Özbek dedi ki:

  Medikilin her ürünü denenebilir hem cok faydalı hem de doğal paraben yok saçma sapan ürünler alacağımıza doğal mineralli maske alırım daha iyi

 5. Mercan Nurhal dedi ki:

  Medikil yüz maskesi bentonit de var içinde muazzam tek kelimeyle yüzüm nefes alıyor sanki bayıldım ya

 6. Şule Kürek dedi ki:

  Arkadaşlar medikilin başka bir ürününü aldım bunu da alacağım yüzde yüz doğal ve gvenilir sağlık bakanlığı izni var Medikil yüz terapisi

 7. Nurcan Ahtalı dedi ki:

  Bu yüz maskesini her alan çok övüyor gerçekten cok etkli içeriğindeki madde tüm bakterileri öldürüyormuş. Medikil yüz maskesi oldukça güzel üretenlere teşekkürler

 8. Ceyda Kumsal dedi ki:

  Medikil yüz terapisi on numara cildim sivilceliydi bir haftada kuruttu

 9. Melahat Narence dedi ki:

  Arkadaşlar bende aldım bu site Ankarada bayiliğini yapıyor medikilin çok sevdim bu ürünü sürekli kullanabileceğim bir ürün

 10. Ceylan Kestaneci dedi ki:

  Arkadaşlar bentonit çok mucizevi bir madde neye giriyorsa temizliyor cilt hastalıklarını da geçiriyor

 11. Seda Sucu dedi ki:

  İnanamıyorum ya cildim yumuşacık pırıl pırıl oldu acayip bişey medikil yüz maskesi bayıldım resmen